קירות ירוקים Green Wall

קיר ירוק

הקיר הירוק הוא קיר וורטיקאלי (ניצב) המחקה בית גידול טבעי. קיר חי המורכב מצמחים אשר משתנים בהתאם לעונה. הקיר הירוק מקרר את האוויר, סופח רעלים, תורם לאקוסטיקה ובעיקר, מכניס את הטבע לבית. ברשותינו מספר פתרונות לעיצוב קיר ירוק במרפסת/גג שלכם המיועד לפרחי עונה/תבלינים/עשבים ירוקים

גנן כל הגג

פגישת ייעוץ אישית

במפגש היעוץ עם הלקוח אנו בונים קונספט אשר יתאים להעדפותיו, צרכיו ולתנאי הגג / המרפסת, המשלב יצירתיות, פונקציונאליות והתחשבות בסביבה הטבעית ובנוף.
בעיצוב אנו לוקחים בחשבון גורמים רבים, ביניהם: חלוקת השטח, אזורי הגינון, הריצוף, הצללות, מוקדי עניין, אזורי ישיבה, אחסון ותאורה.
בסיום שלב הפגישות יקבל הלקוח תוכנית מפורטת של הגינה בלווי אומדן כמויות ועלויות. ביחד נוכל לבנות גינת גג בסגנון מודרני או טרופי, גינת גג גדולה לאירוח פורמאלי או גינה קטנה, נינוחה ופרטית ונוכל אף לשלב בין הסגנונות השונים שתבחרו.

אלמנטים שונים בגינות גג

עבודות עץ
חלק המשפיע על מראה גינת גג במיוחד הוא משטחי עץ המוסיפים יופי ופונקציונאליות, וכן תורמים לאיכות העיצוב שלו. העץ הינו חומר טבעי, חזק ועמיד. חלוקת השטח באמצעות דקים בעיצובים וגבהים שונים, פינות ישיבה ואחסון, מיכלי שתילה ואלמנטים של הצללה, מעניקה ערך מוסף אמיתי לכל גינת גג או מרפסת. בגנן על הגג צוות מיומן ומנוסה המתמחה בתכנון וביצוע של עבודות העץ השונות והמשתנות בגגות כך שהכי יתאימו לתנאי השטח ולסגנון הגג שתרצו.

עיצוב תאורה
סודה של גינת גג יפה אינו מתגלה רק בשעות היום. גופי תאורה גלויים או סמויים, יכולים להעצים את יופייה של גינת הגג בשעות החשיכה, ומאפשרים הנאה צרופה של בעליה של הגינה ממנה בכל שעות היממה.
אנחנו ב"גנן על הגג" עובדים עם מיטב הספקים ומעצבי התאורה ומתאימים גופי תאורה ייחודיים לפי הדרישה וטעמו האישי של כל לקוח, ומתאימים אותם לגינה כך שימקסמו את ההנאה שתופק ממנה בכל שעות היום.

מיכלים וכדים
כדים ומיכלי שתילה משחקים תפקיד משמעותי וחשוב בגינות גג, תשומת לבנו נתונה גם לבחירת סוג החומר ממנו עשוי המיכל, על מנת שיתאים לקונספט עיצוב גג הבית. כדים אומנותיים במגוון חומרים, צבעים וטקסטורות, כדים מוארים, מיכלי עץ טבעיים או צבועים הם רק חלק ממגוון האפשריות הרחב העומדים בפניכם לעיצוב הגג.

פינות פנאי
בגנן על הגג אנו מתכננים ובונים פינות אירוח, אזורי בישול ואכילה, משחק ומתקני מים והתרעננות כגון מקלחות חיצוניות, ג'קוזי, בריכות שחיה ועוד. הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע אנו מקפידים על בחירת אלמנטים דקורטיביים כמו ריהוט פונקציונאלי, פרטי אומנות, מערכות צפייה, שמע והגברה איכותיים כך שהכי יתאימו לכם.

אלמנט מים
בגנן על הגג אנו מתאימים אלמנטים שונים של מים כמו בריכות מים, מזרקות, מפלים בהתאם לעיצוב הגג.