מרפסות וגינות גג

גינת מרפסת/גג

גנן-לי מציעה לכם ליהנות מהגג והמרפסת שלכם גם אם אינכם גרים בבית צמוד קרקע. הקמת גינת גג/מרפסת בביתכם הינה תוספת חיים וצבע לנוף העירוני והרועש, אנו נעניק לכם פינה פרטית ומוסתרת מעיני עוברי האורח ותספק לכם אוויר צח ונקי ממזהמים.  אנו מציעים לכם מגוון פתרונות משלב התכנון ועד קבלת גינת הגג המעוצבת והמיוחדת עליה חלמתם, וכמובן את ניסיוננו רב השנים לתכנון וביצוע כל אלמנט בגינת גג/מרפסת הביתית שלכם. ראיתם תמנה יפה באינטרנט או במגזין ואהבתם? אנו נגשים לכם את זה למציאות.

 נקים עבורכם מרפסת/גג  פונקציונלי ונוח משלב הקונספט ועד לביצועו המלא. תכנון גג מתחיל בהבנת צרכי השטח ובדיקת תשתיות קיימות מים, שיפועים, ניקוזים, וחוזק קונסטרוקצייה תוך ניצול מרבי של שטח המבנה תוך התחשבות בשעות שמש, אקלים השורר במקום וכיווני האוויר.

כמובן נתאים לכם את הצמחים והצבע בדיוק למה שאתם אוהבים. אז קדימה למה מחכים?

גנן מרפסת
גנן גג ומרפסת
אדניות עץ למרפסת

תכנון גינת גג ומרפסת, בואו נמשיך

אז מה תקבלו ? אנו נבנה קונספט לעיצוב המרפסת/גג אשר יתאים להעדפותיכם

אלמנטים שונים בגינות גג כגון:

עבודות עץ

 עבודות העץ שאותן אפשר לבצע בבית או בגינה רבות ובהן פרגולות, משטחי דקים, פינות ישיבה ואחסון, מיכלי שתילה, סגירות חורף וחיפוי קירות. המאפיינים של העבודות השונות הם שכולם נותנים לחלל מראה שונה מהמקור, מראה ייחודי וכשהעבודות מתבצעות במקצועיות ועם חברה בעלת ניסיון אפשר ליהנות מעיצוב מושלם לאורך זמן.

עיצוב תאורה
בעזרת התאורה ניתן להסתיר אזורים מסוימים, להדגיש אחרים וליצור אווירה חלומית. "תאורה מלאכותית אינה צריכה להיות תחליף לאור היום בגן" סודה של גינת גג יפה אינו מתגלה רק בשעות היום. גופי תאורה גלויים או סמויים, יכולים להעצים את יופייה של גינת הגג בשעות החשיכה, ומאפשרים הנאה מושלמת ומיוחדת בצבעים ואור.

אדניות וכדים

הצבת כד נוי גדול ומרהיב הוא אלמנט דקורטיבי שיכול להשפיע משמעותית על החלל בו הוא מוצב, בין אם מדובר בחלל פנים או בחלל חוץ. כדים בכלל וכדי נוי בפרט, מוסיפים רבות לאווירה ולאסתטיקה של האזור בו הם מוצבים. ניתן ליצור באמצעותם אופי שונה של אווירות, החל מסגנון אתני או כפרי ועד בסגנון מודרני. אדניות וכדים מגיעים במגוון גדלים ועיצובים להתאמה לשלל סוגי הצמחים. ניתן להציבן בחללים פנימיים וחיצוניים והן יכולות בן רגע להוסיף מראה טבעי וצבעוני לכל מקום בו הן מוצבות; למרפסות, לגינות, לחדרי מדרגות, מסדרונות, חצרות ועוד, כמובן שאני נמליץ לכם על בחירה המדוייקת עבורכם.

פינות פנאי
אנו מתכננים ובונים אלמנטים שונים שישדרגו לכם את הגינה כגון ספסל עץ, ספסל  אבן,, נדנד זוגית או יחיד,, מנגל בנוי, מקום למדורה, מערכת גקוזי, מחסן, ביקתת מגורים, מטבח גינה, בריכת דגים, בריכת שכשוך, כיור לגינה, מיטת שיזוף, מקלחון סולארי, עצים שניתנים לטיפוס, מסלול הליכה מוגדר בהיקף הגינה. מערכות שמע וצפייה תוך הקפדה על ביצוע מדוייק ומתאים לצרכים שלכם.

אלמנט מים
 אנו נמליץ לכם על אלמנטים שונים של מים כמו בריכות מים, מזרקות, מפלים בהתאם לעיצוב הנדרש.

Open chat
גנן לי - איך אפשר לעזור
גנן לי - איך אפשר לעזור?