פיתוח ותשתית

תשתית גינות- גנן לי

כל  תשתיות ופיתוח הגינה תחת קורת גג אחד כגון גדרות, מטבחי גינה, פרגולות, ריצוף, בריכות נוי, תאורה, השקיה, אנו כאן לתת את כל החבילה ארוזה עם אחריות מלאה לכל הביצוע .

אז מה תקבלו ? אנו נבנה קונספט לעיצוב גג אשר יתאים להעדפותיו, צרכיו ולתנאי הגג והמרפסת, המשלב יצירתיות.

 

גינת חצר גג ומרפסת

 עבודות עץ

חלק המשפיע על מראה גינת גג במיוחד הוא משטחי עץ המוסיפים יופי ופונקציונאליות, וכן תורמים לאיכות העיצוב שלו. העץ הינו חומר טבעי, חזק ועמיד. חלוקת השטח באמצעות דקים בעיצובים וגבהים שונים, פינות ישיבה ואחסון, מיכלי שתילה ואלמנטים של הצללה, מעניקה ערך מוסף אמיתי לכל גינת גג או מרפסת. בגנן לי צוות מיומן ומנוסה המתמחה בתכנון וביצוע של עבודות העץ השונות והמשתנות בגגות כך שהכי יתאימו לתנאי השטח ולסגנון הגג שתרצו.

עיצוב תאורה
סודה של גינת גג יפה אינו מתגלה רק בשעות היום. גופי תאורה גלויים או סמויים, יכולים להעצים את יופייה של גינת הגג בשעות החשיכה, ומאפשרים הנאה צרופה של בעליה של הגינה ממנה בכל שעות היממה.
אנחנו ב"גנן לי" עובדים עם מיטב הספקים ומעצבי התאורה ומתאימים גופי תאורה ייחודיים לפי הדרישה וטעמו האישי של כל לקוח, ומתאימים אותם לגינה כך שימקסמו את ההנאה שתופק ממנה בכל שעות היום.

מיכלים וכדים
כדים ומיכלי שתילה משחקים תפקיד משמעותי וחשוב בגינות גג, תשומת לבנו נתונה גם לבחירת סוג החומר ממנו עשוי המיכל, על מנת שיתאים לקונספט עיצוב גג הבית. כדים אומנותיים במגוון חומרים, צבעים וטקסטורות, כדים מוארים, מיכלי עץ טבעיים או צבועים הם רק חלק ממגוון האפשריות הרחב העומדים בפניכם לעיצוב הגג.

פינות פנאי
בגנן לי אנו מתכננים ובונים פינות אירוח, אזורי בישול ואכילה, משחק ומתקני מים והתרעננות כגון מקלחות חיצוניות, ג'קוזי, בריכות שחיה ועוד. הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע אנו מקפידים על בחירת אלמנטים דקורטיביים כמו ריהוט פונקציונאלי, פרטי אומנות, מערכות צפייה, שמע והגברה איכותיים כך שהכי יתאימו לכם.

אלמנט מים
בגנן לי אנו מתאימים אלמנטים שונים של מים כמו בריכות מים, מזרקות, מפלים בהתאם לעיצוב הגן. 

פגישת ייעוץ אישית וליווי לאורך כל הדרך

Open chat
גנן לי - איך אפשר לעזור
גנן לי - איך אפשר לעזור?